• 0

02 Temmuz 2018, 15:11 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Gençlik merkezi yaz okulları kapılarını açıyor

Gençlik merkezi yaz okulları kapılarını açıyor

Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi'nin yaz tatilinde gençler için düzenlediği ücretsiz yaz okulları başlıyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından hazırlanan Yaz Okullarında 15-29 yaş arasındaki gençler sanatsal ve kişisel gelişim alanların da kendilerini geliştirebilecekler.
 
Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi Koordinatörü İnan Sezgin Yaz Kurslarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Koordinatör İnan Sezgin yaptığı açıklamada, Kurslar ve kayıt şartları hakkında bilgiler verdi. Sezgin; ''Tokat Belediyesi Gençlik Merkezimiz 15-29 Yaş arasındaki tüm gençlerimize kişisel ve sanatsal alanda eğitim veren bir kurum. Öğrencilerimizin tamamen ücretsiz yararlanabilecekleri Yaz Kurslarımız için başvurularımız başladı.  Diksiyon, Gitar, Bağlama, Keman, İngilizce A1 Seviyesi, Türk İşaret Dili, Fotoğraf Çekim Kursu ve El Sanatları Kurslarımız var. 15 ve 29 Yaş arasındaki gençlerimiz Belediyemiz Gençlik Merkezine kimlik fotokopileri ve bir adet fotoğraf ile müracaat edebilirler. Hangi kursun hangi tarih ve saatte olduğunu burada belirtiyoruz. Kurslarımıza tüm gençlerimizin katılımlarını bekliyoruz'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]