• 0

20 Temmuz 2018, 21:19 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Tokat'ta esnaftan 'AVM' tepkisi

Tokat'ta esnaftan 'AVM' tepkisi

Tokat'ta Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası üyesi esnaf, kent merkezinde bulunan AVM'lerin şehir dışına çıkarılması için il genelinde 1 saat dükkanlarını kapattı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kent merkezinde bulunan AVM'lerin şehir dışına çıkarılması için 'Kahraman esnaf, süpermarkete karşı' sloganıyla başlatılan imza kampanyası kapsamında, Tokat Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası üyeleri dükkanlarını kapatarak 1 saatlik eylem yaptı.
 
Esnaf, dükkanlarının önlerine '11.00 ile 12.00 arası kapalıyız' yazan pankart astı.
 
Tokat Bakkallar Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ve yönetim kurulu üyeleri eyleme destek veren esnafı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 
 
Kaya, "Esnafımızın sesinin duyulması, sıkıntılarının giderilmesi için bugün satışlara 1 saat ara verildi. Tokat'ın en eski çarşısı, en köklü esnafları şu anda AVM'ler ve süpermarketler yüzünden zor durumda. Bu soruna dikkat çekebilmek için böyle bir kampanya başlattık. Tokat merkezde ve ilçelerde bulunan esnaflarımızın kampanyaya katkıları çok yoğun oldu. Beklediğimizden çok daha fazla destek aldık. Esnaflarımız şu anda tek yürek olmuş vaziyette. İnşallah bu şekilde bir sonuca varacağız. Yetkililerin de bizi dikkate alacağını düşünüyorum. Vatandaşlarımızdan da hiçbir olumsuz tepki almadık. Hatta müşterilerin de bu kampanyayı desteklediklerini gördük" dedi.
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat / Merkez - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]