• 0

01 Ağustos 2018, 20:52 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat'ta 7-13 arası çocuklar için gezi düzenlendi

Tokat'ta 7-13 arası çocuklar için gezi düzenlendi

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ve 600 Evler Muhtarlığı iş birliğinde düzenlenen program kapsamında 7-13 yaş arası çocuklar için gezi düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İl Emniyet Müdürlüğü ve 600 Evler Muhtarlığı iş birliğinde 7-13 yaşa arası çocuklar için gezi düzenlendi.
 
Gezi kapsamında çocuklara, Ballıca Mağarası ve Kaz Gölü gezdirildi. Gezi boyunca çocuklara polis ekipleri de eşlik etti.
 
Düzenelenen etkinlik ile ilgili açıklamda bulunan İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu bu tür etkinliklerin artırılması gerektiğini söyleyerek, "Emniyet Müdürlüğümüz ve 600 Evler Mahalle Muhtarlığımız ile birlikte çocuklara böyle bir gezi planladık. Tokat’ın değerlerini çocuklarımıza öğretelim, çocukların polislerle zaman geçirmelerini sağlayalım istedik. Ayrıca son günlerde maalesef çocuk kayıpları, istismar olayları ülkemizin gündemini meşgul ediyor. Bu sebeple de çocuklara polisleri daha yakından tanıtmak amacıyla bu gezimize katıldık. Bu çok güzel bir uygulama oldu. Mahalle muhtarımızı da teşekkür ediyoruz böyle bir organizasyon yaptığı için. Biz de elimizden geldiği kadar muhtarımıza yardımcı olacağız. Burada amaç hem çocuklara Tokat’ın değerlerini göstermek hem de çocukların polis amcalarıyla güzel vakit geçirmelerini sağlamak. Umarım bu tür organizasyon il genelinde daha da yaygınlaşır" diye konuştu.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]