• 0

13 Ağustos 2018, 00:04 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Bulut, 'Duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz'

Bulut, 'Duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz'

MHP Tokat Milletvekili Bulut, bu ülkeye her gün 15 Temmuz yaşatma gayretinde olanlara karşı, "Ölümü göze almak pahasına bağımsız Türk devletini yaşatmaya kararlıyız. Cumhurbaşkanımızın yanında kenetlenmeye kararlıyız" dedi

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye'ye yönelik gerçekleşen ekonomik saldırılara ilişkin açıklamalarda bulunan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "24 Haziran seçimlerinin öncesinden başlayan 17-25 Aralık'la filizlenen, 15 Temmuz'da vücut bulan küresel saldırının bir uzantısı olduğuna inanıyoruz" dedi.
 
MHP'li Bulut, "Bu saldırılar nedeniyle MHP olarak bir yol haritası belirledik. MHP, küresel çetelerin uzantıları tarafından vücut bulan bu operasyonların defedilmesi aşamasında bu saldırının ekonomik maskeyle perdelenmesi suretiyle yeni bir boyutunun açılması karşısında son nefesine kadar ölümü göze almak pahasına devletinin ve cumhurbaşkanının yanındadır. Bu ittifakı sarsmaya güçleri yetmeyecek. Duruşumuzu örselemeye kimsenin gücü yetmeyecek. Duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz" diye konuştu.
 
 
CUMHUR İTTİFAKI 3 GÜNLÜK BİR HEVES DEĞİLDİR”

Cumhur İttifakı'nın 3 günlük bir heves olmadığını vurgulayan Tokat Milletvekili Bulut, şöyle konuştu; "Cumhur İttifakı'nın bin yıllık bir maziden beslenen bir dayanışma anlayışı olduğunu bir siyasi birliktelikten ziyade Anadolu insanının Milli Mücadele ruhunun siyasi sahnesine taşınması anlamına geldiğini ifade etmiştik. Bugün bu ekonomik saldırılar karşısında Cumhurbaşkanımızı elbette ki yalnız bırakacak bir mayasızlıkta değiliz. Şuanda bize her gün 15 Temmuz yaşatma gayretinde olanlara biz de buradan şunu söylüyoruz; Ölümü göze almak pahasına bağımsız Türk devletini, tüm mekanizmalarıyla yaşatmaya kararlıyız. Cumhurbaşkanımızın yanında kenetlenmeye kararlıyız. Son nefesimize kadar AK Parti'nin yereldeki hatalarını söyleyebiliriz bu başka bir şey benim şuan söylediğim bambaşka bir şey. Son nefesimize kadar Türkiye Cumhuriyeti'ni yaşatmaya ant içtik. Bunu Mustafa Kemal'in bir vasiyeti olarak kabul ediyoruz."
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]