• 0

13 Ağustos 2018, 00:12 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Bahreynli yatırımcılara arapça tanıtım yapılacak

Bahreynli yatırımcılara arapça tanıtım yapılacak

Bahreynli iş adamları, Tokat'taki ortakları ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çelik'i ziyaret etti. Başkan Çelik, "Arapça yazılı Tokat'a yapılacak yatırımlarla ilgili kitapçık hazırlayacağız. 4 ülkedeki iş adamlarına vereceğiz" de

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, iş adamı Seyfettin Uçak'ın öncülüğünde kente gelen Bahreynli yatırımcıların kendilerini ziyaret etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tür ziyaretlerin olumlu sonuçlar çıkardığına dikkat çekti.
 
TSO Başkanı Çelik, kentteki mevcut ekonomik durum ve yatırım fırsatları ile alakalı Bahreynli iş adamları ile birebir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
ARAPÇA KİTAPÇIK HAZIRLAYACAĞIZ
 
Görüşmenin ilerleyen günlerde Bahreyn'den gelecek bir çok iş adamı ile birlikte daha da genişletileceğini vurgulayan Başkan Çelik; "Yatırım fırsatları arayan yabancı yatırımcıların Tokat'ta neler yapabileceklerine dair bir brifing sunumu yapacağız. Onlara Tokat'ı gezdireceğiz, göstereceğiz. Arapça Tokat'a yapılacak yatırımlarla ilgili kitapçık hazırlayacağız. Dubai, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'da iş adamları konseyleri ile toplantılar organize etmeyi hedefliyoruz. İnşallah şehrimiz için güzel sonuçlar doğuracak, gençlerimize yeni iş imkanları sağlayacak tesislerin oluşması noktasında gayret sarf edeceğiz. Bugün yönetimimizle birlikte ağırladığımız yatırımcı arkadaşımızın bir başlangıç olacağına inanıyorum. Allah hayırlı uğurlu eylesin" şeklinde konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]