• 0

18 Ağustos 2018, 02:50 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

TSO'dan Türk Lirası'na destek kampanyası

TSO'dan Türk Lirası'na destek kampanyası

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ticarette esnafın Türk Lirası kullanmasına yönelik başlatılan kampanya doğrultusunda, işyerlerini tek tek ziyaret edilerek ekonomiye destek istendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat'ta Ticaret ve Sanayi Odası tarafından başlatılan, "Ülkemizi seviyoruz. O yüzden ticaretimizde Türk Lirası kullanıyoruz!" kampanyası doğrultusunda esnaflar tek tek ziyaret edildi.
 
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr Ali Çelik ile birlikte; Meclis Başkanımız Dursun Sansar, Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı ziyaretlerde işyerlerinin camlarına düzenlenen kampanyanın logosu yapıştırıldı.
 
 
Başlattıkları kampanyanın tüm yurtta uygulanabilecek güzel bir çalışma olduğunu ifade eden Başkan Çelik; "Ülkemize, ekonomik bir saldırı yapılmak istendi, köşeye sıkıştırmak amacıyla. Ama tabi hesaplayamadıkları bir şeyler vardı. Bu millete dışarıdan kim saldırırsa saldırsın, bu millet içeride bir ve beraber olur, tek yumruk olur. Tarihimiz boyunca da hep böyle yaptık. Ne zaman böyle dışarıdan bir saldırıya maruz kaldıysak, kenetlendik, birleştik ve ciddi atılımlar yaptık. İnşallah bu krizden de bu şekilde birleşerek, omuz omuza vererek çıkmasını bileceğiz" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]