• 0

16 Haziran 2017, 19:38 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Çakır, Tokatlı Bürokratlarla Buluştu

Çakır, Tokatlı Bürokratlarla Buluştu

AK Parti Tokat Milletvekili Coşkun Çakır Ankara'da Tokatlı bürokratlarla buluştu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Tokat Milletvekili Coşkun Çakır Ankara’da Tokatlı bürokratlarla buluştu.
 
 
Ramazan ayı dolayısıyla Ankara’daki Tokat’lı bürokratlarla iftarda bir araya gelen Coşkun Çakır bürokratlarla sohbet ederek memleketimiz için birlikte yapacak daha çok işimiz var. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum diyerek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.
 
Ayrıca Tokat’a yatırımlarında konuşulduğu iftar yemeği sonrasında Coşkun Çakır, “Kimimiz siyasette kimimiz bürokraside ülkemize ve milletimize hizmet etmek için büyük çaba sarfediyoruz. Tokat’lı olmak bizim için onur ve gurur kaynağı olduğu kadar Tokat’ı temsil etmek üzerimize ayrıca bir sorumluluk yüklüyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ankara’da Tokat’ımız için, ülkemiz için çalışmaya devam edecek, bu topraklara olan borcumuzu ödemek için uğraşacağız” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]