• 0

27 Ağustos 2018, 19:34 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Malkoç ve Sarıca ailelerinin mutlu günü

Malkoç ve Sarıca ailelerinin mutlu günü

Tuğba Malkoç ile Mustafa Ceren Sarıca evlendi. Genç çiftin nikah akitlerini Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu gerçekleştirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ın sevilen ailelerinden Fatma – Mustafa Malkoç çiftinin kızı Tuğba ile Meral – Hüsnü Sarıca çiftinin oğlu Mustafa Ceren yapılan muhteşem bir düğün töreni ile evlendiler.
 
Genç çiftin evlilik cüzdanını geline taktim eden Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, genç çifte  bir ömür boyu mutluluklar dilerken, iyi bir aile olma yolunda tavsiyelerde de bulundu.
 
Düğün törenlerinde sevenlerinin yalnız bırakmadığı Tuğba ve Mustafa Ceren’e biz de iki cihan saadeti diliyoruz.
 
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]