• 0

05 Eylül 2018, 22:59 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat'ta bir peri masalı düğünü

Tokat'ta bir peri masalı düğünü

Tokat'ta geçtiğimiz günlerde öyle bir düğün yapıldı ki, neredeyse düğüne törenine herkes katıldı. Katılımın yüksek olması ve düğünün uzun sürmesi sebebiyle 'Tokat'ta bir peri masalı düğünü' ifadesi kullanıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ın sevilen eşrafından Şahin ve Yüksel ailelerinin çocuklarının düğünü son yıllarda en çok konuşulan düğün oldu. Öznur ve Rıza Şahin’in oğlu Fırat Şahin, Menşüre ve Merhum Niyazi Yüksel’in kızı Seval Yüksel ile dünya evine girdi.
 
Tokat Şahinler Otomotiv Şirket sahiplerinden Murat Şahin’in yeğeni olan Fırat Şahin’in düğününe 4 bin 740 kişi katıldı. Geçtiğimiz günlerde yapılan düğün saat 13.00’de başladı ve saat 24.00’a kadar sürdü.
 
Gençlerin düğün davetiyelerine Fırat’ın dedesi merhum Bektaş Şahin ve Seval’in Merhum Babası Niyazi Yüksel’in de isimleri yazıldı. Genç çiftlere Tokat Haber 60 ekibi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]