• 0

16 Eylül 2018, 17:34 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Pansiyonda kalacak öğrenciler çiçeklerle karşılandı

Pansiyonda kalacak öğrenciler çiçeklerle karşılandı

Tokat'ta Atatürk Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu'nda kalacak öğrencileri pansiyon yetkilileri çiçeklerle karşıladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2018- 2019 Eğitim ve Öğretim yılında, Tokat Atatürk Anadolu Lisesi Kız Pansiyonunda kalacak olan öğrencileri, Atatürk Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu’ndan sorumlu Müdür Yardımcısı Ebru Alpay ve personeli karşıladı. Pansiyon girişi balonlar ile süslendikten sonra çiçeklerle karşıladı. 
 
Müdür Yardımcısı Alpay, çikolata ikram ederek, öğrencilere hitaben mektup verdi. Müdür Yardımcısı Alpay, açıklamasında "Burası yaklaşık 200 kişilik kocaman bir aile. Sen de bu ailenin en değerli üyelerinden birisin. Sevdiğin insanları, sıcacık yatağını bırakıp eğitimine devam edebilmek, yeri ve zamanı geldiğinde bu eğitimi ülken ve insanların için değerlendirebilmek adına aramıza katıldın. Bir kere okuma konusundaki bu kararlı davranışın için başta Cumhurbaşkanımız, Milli Eğitim Bakanımız ve tüm eğitim camiası adına sana teşekkür ederim. Çünkü bu vatan için her yaşta hepimizin yapabileceği bir edim mutlaka vardır. Sizin bu yaşta üzerinize düşen elbette ki okumaktır" dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]