• 0

25 Eylül 2018, 15:01 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Gençlik Merkezi Kütüphanesi yenilenen yüzüyle gençlerin hizmetinde

Gençlik Merkezi Kütüphanesi yenilenen yüzüyle gençlerin hizmetinde

Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi Kütüphanesi yenilenerek gençlerine hizmetine sunuldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu tarafından 2016 Yılı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında açılışı yapılarak gençlere armağan edilen Tokat Belediyesi Gençlik Merkezi Tokat’taki gençlerin buluşma adresi olmaya devam ediyor.
 
Gençlerin yaşam kalitesini arttırmak, onları ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmek, ufuklarını genişletmek, sosyal ve nitelikli bireyler olarak hayata hazırlamak amacıyla kurulan Gençlik Merkezi’nde bugüne kadar yüzlerce etkinlik düzenlendi.
 
Gençlik Merkezi Kütüphanesi’nden yararlanan gençlere daha iyi bir ortam sunmak için kütüphane bölümü Başkan Eroğlu’nun talimatlarıyla tamamen yenilenerek gençlerine hizmetine sunuldu. Gençlerin kitap okuma oranını artırmak amacıyla modern şekilde dizayn edilen kütüphaneden, Gençlik Merkezine kayıt yaptıran herkes yararlanabiliyor.
 
 
Tokat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Turan Erdoğan, ''Gençlik Merkezine kayıt olan herkes kütüphanemizden yararlanabilecek. Kitapları 10 gün süre ile ödünç veriyoruz. Tokat’taki tüm genç kardeşlerimizi Tokat Belediyesi Gençlik Merkezine bekliyoruz'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]