• 0

07 Ekim 2018, 13:15 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu çocuklarla gondola bindi

Başkan Eroğlu çocuklarla gondola bindi

Tokat Belediye Başkanı Eroğlu sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya gelerek gondol turu attı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı sevgi evlerinde kalan çocuklar Liman Kafede Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu tarafından ağırlandı.
 
Belediye bünyesinde hizmet veren liman kafede gondollara belediye başkanı ile birlikte binen çocuklar keyifli vakit geçirdi. Kafede Belediye Başkanı Eroğlu  ile bir araya gelen çocuklar teşekkür etti.
 

Çocuklara hitaben konuşan Başkan Eroğlu, “Bir milletin en büyük değeri geleceğidir. Arkamızdan gelen evlatlarımız, çocuklarımız donanımlı olursa, milli ve manevi donanımlarla dolu olursa, ülkesini vatanını severse ve ülkesi için kendisinin çalışması gerektiğine inanırsa o zaman o devletin geleceği de emin ellerde olur. Ben de bugün siz çocukların yüzüne baktığımda geleceği görüyorum. Yarının bizlerini görüyorum. Ülkeye önemli hizmet yapacak kişileri görüyorum. Tabi bunların yanı sıra geçmişimizi de iyi bilmemiz lazım. Şehitlerimizin kanları ile sulanmış ve binlerce mücadelelerden sonra elde edilmiş bir topraklarda bizler yaşıyoruz. Büyüklerimiz bu toprakları bize bırakmış. Bize düşen görev ne? Bu topraklara kıyamete kadar sahip çıkmak, bu topraklara karşı kötü emelleri olanlara karşı dimdik ayakta durmak, ülkemizi büyütmek geliştirmek ve el ele vererek o güzel Türkiye’mizi imar etmek. Bize de düşen görev budur. Bunun için ne yapmak lazım. Çok çalışmak, azmetmek, geçmişimizi iyi bilmek ve geçmişimizden aldığımız gücümüzü geleceğe taşımamız lazım. Bizler sizleri burada ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eğer sizlerin yüzünü güldürebilirsek, sizleri memnun edebilirsek, sizler ile hoş bir zaman geçirebilirsek ne mutlu bizlere diyorum. Bizler sizlerin bir abisi olarak her zaman her daim yanınızdayız. Bir isteğiniz talebiniz olurda kapımız sonuna kadar açık. Rahatlıkla gelip söyleyebilirsiniz” dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Halil İbrahim YEL
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]