• 0

09 Ekim 2018, 03:22 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta 'Gençlerin Gözünden Belediyecilik Çalıştayı' yapılacak

Tokat'ta 'Gençlerin Gözünden Belediyecilik Çalıştayı' yapılacak

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gençlerin Gözünden Belediyecilik Çalıştayı hakkında basın açıklaması yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye ev sahipliğinde 81 ilden gencin katılımı ile düzenlenecek olan çalıştay, 11-12-13 Ekim tarihlerinde düzenlenecek. Başkan Eroğlu, gençlerin fikir ve görüşlerini her zaman önemsediklerini ve belediye hizmetlerine gençlerin gözünden bakmak istediklerini belirterek, çalıştayın çok faydalı olacağına inandığını söyledi.
 
 
Eroğlu, “Bugün çok heyecan verici bir programın tanıtımı için bir araya geldik. Güzel ülkemizde, güzel şehrimizde hep beraberce birlikte yaşıyoruz. Derdimiz ülkemiz, vatanımız. Derdimiz, şehrimiz. Bizler, her anlamda büyüyen, gelişen, kalkınan ve her noktada önüne büyük hedefler koyan bir milletin evlatlarıyız. Bu manada biz de Tokat Belediyesi olarak bir taraftan çağa ayak uydurmaya, diğer taraftan fikir alışverişinde bulunmaya, yapacağımız her çalışma ve faaliyetlerde insanımızı yanımıza almaya gayret ediyoruz. Dört buçuk yıllık süreçte her anlamda insanlarımızın fikirlerini, görüşlerini almaya azami özen gösterdik. Tabii Türkiye’nin şu an en genç il belediye başkanı olmamız sıfatıyla da genç kardeşlerimize de her daim özel bir parantez açtık. Onlarla birlikte olmaya, beraber olmaya onlarla vakit geçirmeye, onların görüşlerini almaya her zaman dikkat ettik. Öyle bir dünyadayız ki teknolojinin, dijital platformun ve görüş önerilerin çok yoğun bir şekilde değiştiği bir dünyada yaşıyoruz. İnsanlar değişiyor, zaman değişiyor, mekanlar değişiyor ve siz de bu yeniliklere göre yaptığınız işleri değiştirmek durumunda kalıyorsunuz. Biz her zaman kendimizi yenilemeye ve çalışmalarımıza vatandaşlarımızın gözünden bakmaya gayret ettik. Yapacağımız çalışma da bundan ibarettir” dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Halil İbrahim YEL
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]