• 0

10 Ekim 2018, 11:48 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Hubyar ismi tescillendi

Hubyar ismi tescillendi

Tokat Almus Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, Hubyar ismini tescilledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Almus Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin girişimleri sonucunda Tokat’ın kültür mirası "HUBYAR" ismi tescillenerek koruma altına alındı. 10 yıl sureyle ismin marka değeri Tokat Almus Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneğine ait olacak.
 
“HUBYAR” ismi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 'Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği' adına ülkemizin ulusal kültür değeri olarak tescillenmiş ve kültürel mirasımız olarak koruma altına alınmış oldu.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]