• 0

12 Ekim 2018, 10:48 - Anasayfa // Başçiftlik Haberi yazdır

Başçftlik'te genç çiftçilere hayvan dağıtımı

Başçftlik'te genç çiftçilere hayvan dağıtımı

Tokat'ın Başçiftlik ilçesinde "Genç Çiftçi Projesi" kapsamında hibe desteği alan 6 genç çiftçiye, 35 baş büyükbaş hayvan dağıtıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başçiftlik’te Genç Çiftçi Projesi kapsamında hayvan almaya hak kazanan Hüseyin Gül, Gürel Duran, Alparslan Kocabay, Sevilay Öztürk, Nur Güzel Kocabay ve Dilek Öztürk büyükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.
 
Genç çiftçilerin katılımı ile 5’er adet simental ve montofon melezi (6-10 aylık) düvelerin kura usulü ile İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Koç, Veteriner Hekim Özge Yılmaz ve Veteriner Hekim Aykut Köse denetiminde dağıtımları yapıldı.
 
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Başçiftlik Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]