• 0

22 Haziran 2017, 02:17 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Bakan Eroğlu, Tokat'a Müjdelerle Geliyor

Bakan Eroğlu, Tokat'a Müjdelerle Geliyor

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dizi ziyaret, toplu açılış ve iftar programına katılmak üzere 22 Haziran Perşembe günü Tokat'a geliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dizi ziyaret, toplu açılış ve iftar programına katılmak üzere 22 Haziran Perşembe günü Tokat’a geliyor.
 
 
Bakan Eroğlu, Valilik ziyaretinin ardından Gaziosmanpaşa Üniversitesi Danişmentliler Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin açılış merasimine ve Niksar’da ceviz ormanı kurulması etkinliğine katılacak.
 
Niksar programından sonra Tokat Belediyesi ve AK Parti Tokat İl Başkanlığını da ziyaret edecek olan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Cumhuriyet Meydanında DSİ toplu temel atma töreni ve orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve orköy kredi sertifikaları dağıtım merasimine de katılım sağlayacak. Bakan Eroğlu, son olarak Cumhuriyet Meydanından Tokatlılarla birlikte iftar yapacak.
 
Tokat’a Son 5 Yılda 578 Milyon TL’lik Müjde
Müjdeler arasında baraj, sulama ve taşkın koruma tesisleri, fidan üretimi, bal ormanı, mesire yeri, gelir getirici tür ağaçlandırma, orman köylülerine kredi verilmesi, Kaz Gölü çevre düzenlemesi ile 5 adet otomatik meteoroloji gözlem istasyonunun kurulumu yer alıyor.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]