• 0

17 Ekim 2018, 16:13 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Tokatlılar yüzmeyi sevdi

Tokatlılar yüzmeyi sevdi

'7'den 70'e Yüzme Bilmeyen Kalmayacak' sloganıyla yola çıkan Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yüzme kursları düzenliyor. Yüzme Kurslarına Tokatlılar büyük ilgi gösterdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde başlatılan ve Ali Şevki Erek Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda devam eden Büyük Erkekler Yüzme kursları verimli geçmeye devam ediyor. Tokatlıların yoğun olarak kullandığı yüzme havuzu en verimli şekilde kullanılıyor.
 
Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 23 farklı spor dalında açılan İl Spor Merkezleri Kayıtlarına bu yıl Tokatlılar büyük ilgi gösterdi. Bunların başında da yüzme kursları geldi.
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinden Ali Şevki Erek Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda bay-bayan yüzme antrenörü, cankurtaran nezaretinde sıcak, soğuk içecekleri ile kafeteryası, kliması, nem alma sistemleri, havalandırması ve doğal gaz ısıtmalı suyu ile halka, gençlere ve spor kulüplerine hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]