• 0

18 Ekim 2018, 17:00 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Eze Köyü Göleti'ne kazma vuruldu

Eze Köyü Göleti'ne kazma vuruldu

Tokat Merkeze bağlı Eze köyüne yapılacak olan gölet için çalışmalar başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Konu ile ilgili olarak Eze Köyü Muhtarı Ferhat Kılıçarslan, “Herkesin bir ideali, bir hedefi olmalı. Benim idealim, hedefim de köyümüz yapılacak olan göletti. Gölet inşaatımıza başlanmış olması herkesi sevindirmiştir. Artık Eze Köyü'nün su sorunu bitmiş olacak” dedi.
 
 
Gölet projesinin bölgenin 30-40 yıllık rüyası olduğunu kaydeden Muhtar Ferhat Kılıçarslan, "Bu rüyanın gerçekleşmesinde bizlere destek olan AK Parti Tokat Milletvekilimiz Mustafa Arslan’a, İl Genel Meclis Başkanımız Salih Yıldırım’a bir önceki İl Genel Meclis Başkanımız Adem Dizer’e, İl Genel Meclis üyelerimize, Genel Sekreterimiz Recep Gökçe’ye, Tarımsal Hizmetler Sulama Müdürü Mustafa Coşkun’a, Proje ve Jeoloji Mühendislerimize ve tüm çalışan arkadaşlara şahsım ve bölge halkı adına teşekkür ederim” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]