• 0

23 Ekim 2018, 14:09 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Şadi İşeri, banka müdürlerinin tavrına isyan etti!

Şadi İşeri, banka müdürlerinin tavrına isyan etti!

Bazı banka müdürlerinin firmalara yönelik tavırlarını sert bir dille eleştiren Tokat Belediye Meclis Üyesi Şadi İşeri, 'Bazı banka müdürlerinin işgüzarlığı yüzünden bu güne kadar bir çok firma hak etmediği sıkıntıya sokuldu' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ekonomik kriz bahane edilerek firmalara karşı sert yaptırımlar yapan bazı bankaların hareket tarzını eleştiren Şadi İşeri, “Fakat geçen hafta Tokat'ta bir arkadaşıma yapılan operasyon tam anlamıyla ticarete ve Devletimizin vermiş olduğu ekonomik mücadeleye  başkaldırıdır” diyerek sert tepki gösterdi..
 
KREDİLERİ KAPAT BASKISI
 
Bankaların firmalara kredileri kapat baskısı yaptığının altını çizen Tokat Belediye Meclis Üyesi Şadi İşeri, “Bu arkadaşımın 5 firmasında tam 286 kişi çalışıyor. Sağlık sektöründeki bir firması yaklaşık aylık 10 milyon lira Devletimize fatura kesiyor. Bu müptezel banka müdürü, ‘Sen Devlete fatura kesiyorsun sıkıntı yaşarsın’ diye bu güne kadar hiç gecikmesi dahi olmayan bu firmadan tüm kredilerini gün içerisinde kapatacaksın istiyor. Aynı gün bu arkadaşın günü gelmemiş kredilerini de kapatarak çok büyük bir sıkıntıya sokuyor” ifadelerini kullandı.
 
YAPILAN DEVLETE BAŞKALDIRIDIR
 
Firma sahiplerinin durumun iyi olduğunu sözlerine ekleyen İşeri, “Allah cc şükürler olsun bu arkadaşımızın atasından gelen mal varlığı ile İnşallah bu durumu çözecek. Lakin bu yapılan Devlete başkaldırı olayını ne Tokat halkı unutacak nede bu müdürün yanına kar kalacak. CİMER, BDDK , TOBB ve Genel müdürlük nezdinde tüm şikayetler yapıldı ve takibi yapılacak” şeklinde konuştu.
 
Şadi İşeri açıklamalarını şöyle tamamladı:
 
“BİRBİRİMİZE SAHİP ÇIKALIM”
 
Ben buradan ticaretle uğraşan bir Tokatlı olarak Tokat'ımızın çok değerli 5 Milletvekilini, tüm siyasi partilerin İl Başkanlarını ve tüm STK'ların banka müdürlerine gerekli tepkiyi, baskıyı oluşturmalarını bekliyorum. Bu süreçte hep beraber birbirimize sahip çıkarak TOKAT ekonomisini çok daha iyi yerlere getirmeliyiz.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]