• 0

24 Ekim 2018, 14:50 - Anasayfa // Başçiftlik Haberi yazdır

Somun Tepesi'ne Türk bayrağı ve Somundere kitabesi

Somun Tepesi'ne Türk bayrağı ve Somundere kitabesi

Tokat'ın Başçiflik ilçesinde yer alan Somun Tepesi yeni düzenlemelerden sonra ziyaretçilerini bekliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tuncel, “Somun Tepesi zirvede yer alan evliya mezarının tamir olması, doğal taştan mekanın yapılması ve çocuk oyun parkı kurulma işlerini tamamlamıştık. Şimdi de kitabesini ekledik” dedi.
 
Tuncel, “Bölgemizin en yüksek tepesi olan Somun tepesinin zirvesinde yatan Somun Dede kabri başına Somun Dede’nin kitabesini astık. Kitabenin kaleme alınmasında emeği geçen Sayın hocam Nihat Aymak’a teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
 
İlçenin en yüksek noktası olan Somun Tepesine yol çalışmaları geçtiğimiz yıl tamamlanmıştır.
 
 
İCRAATLARINI ANLATTI
 
Öte yandan Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tuncel, Başçiftliklilerle bir araya geldi. Başkan Tuncel, 5 yıllık icraatlarını anlattığı toplantı sonrasında, “Bu akşam hemşerilerimizle yaptığımız istişare toplantısına katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. İyi ki varsınız teşekkürler Başçiftlik, size 5 yıl boyunca yaptığım tüm hizmetler helal olsun, sizler her şeye layıksınız” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Başçiftlik Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]