• 0

31 Ekim 2018, 15:38 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Çocuk evlerinde kalan çocuklardan jandarmaya ziyaret

Çocuk evlerinde kalan çocuklardan jandarmaya ziyaret

Tokat'ta çocuk evlerinde kalan 13 çocuk, İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünce, öğretmen ve sosyal çalışmacı gözetiminde koordinasyon merkezinde bulunan 13 çocuk, nitelikli bireyler olarak sosyal yaşama kazandırmak amacıyla, Tokat İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
 
Çocuklar, Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Ali İhsan Kurtulan ve görevli personel tarafından karşılandı. Ziyaret kapsamında, öğretmen ve çocuklara Jandarmayı tanıtıcı kısa bilgiler verildi. Ardından birlikteki araçlar tanıtıldı. Ziyaret anısı olarak Jandarma çocuk dergisi ve çeşitli objelerden oluşan hediyeler dağıtıldı.
 
 
Ziyaretin amacının, Jandarmayı hatırlayacakları hoş bir anı bırakmak, çocukların moral ve motivasyonunu artırmak, unutulmadıklarını hissettirmek ve Jandarma sevgisini kazandırmak olduğu belirtildi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]