• 0

01 Kasım 2018, 16:53 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Tokat'ta MHP'nin hedefi tüm belediyeler

Tokat'ta MHP'nin hedefi tüm belediyeler

MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, 12 İlçe Başkanıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında hedeflerinin Tokat'taki tüm belediyelere olduğunu ve kazanmak için canla başla çalışacaklarını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili hedeflerimizi belirledik. Hepinizin bildiği üzere 23 Ekim Salı günü Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin gurup toplantısında yapmış olduğu konuşmaya binaen Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin tamamında yerel seçimlere katılacaktır” dedi.
 
HEDEF TOKAT’TA HEDEF 36 BELEDİYE
 
MHP Tokat Teşkilatı olarak hedeflerinin başta il merkezi olmak üzere 11 ilçe ve 25 beldenin tamamını kazanmak olduğunu kaydeden MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, “Bütün seçim bölgelerinde MHP olarak en güçlü en muazzam adaylarımızla birlikte tarihinde hiç görülmemiş kadar aktif bir seçim çalışmasında bulunarak bütün belediyeleri çatımız altında memleketimize vatanımıza hizmet edebilmek amacıyla kazanacağız. Buna inancımız sonsuzdur. Tüm kamuoyuna ilan ediyoruz” diye konuştu.
 
ADAY ADAYLIK BAŞVURULARI BAŞLADI
 
Aday Adaylığı başvurularının başladığını ifade eden Onur Çalışkan, "Belediye Başkanı Aday Adaylıklarımız için İl, İlçe yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızın 15 Kasım tarihine kadar istifalarını alıp aday adaylıklarında bulunabilirler. Yine kamu görevlilerinden Milliyetçi Hareket Partisinin gerek belediye meclisi, gerek il genel meclisi gerekse belediye başkanlığı aday adaylığı hususunda müracaat etmek isteyen kamu görevlilerimiz ise 1 Aralık 2018 tarihi itibari ile istifa edip partimizden aday adaylıklarını ilan edebilirler. Partimizin tüm seçim bölgelerinde bu takvim suretiyle aday adaylarımıza kapısı sonuna kadar açıktır. Partimizden yana tercihlerini kullanmaları bizleri memnun edecektir” şeklinde konuştu.
 
 
PARTİMİZ TOKAT’TA BİRİNCİ PARTİ
 
Onur Çalışkan açıklamaları araştırma şirketlerinin sonuçlarını değerlendirerek şu şekilde tamamladı: “Geçtiğimiz gün ORC araştırma şirketinin ilimizde yapmış olduğu kamuoyu anket sonuçlarını paylaşmasıyla tüm ülkede bir gerçek ortaya çıktı. Partimizin birinci olduğu iller arasında Kütahya, Düzce ve Tokat gibi iller var. Yani ilimizde tüm kamuoyunun teveccühü MHP’den yana olacaktır. Geçmiş dönemlerde il merkezi hariç ilçelerimizde tüm belediyeler en az bir defa MHP’li bir yönetim tarafından yönetilmiş ve tüm hasretler o ilçelerimizde yeniden MHP’nin belediyecilik anlayışıyla kavuşmaktan yanadır.  Bizler inanıyoruz ki il merkezide dahil bu seçimde 12 – 0 gibi bir tabloyla kamuoyunun önünde olacak. Bunun inancını bu teşkilatlar 24 Haziran 2018 tarihinde vermiştir. 31 Mart 2019 akşamı bu teşkilatlar kamuoyunun desteğiyle güçlü kararlı ve memleketimiz lehine sonuçlarlar merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve beledilerde başarıyı yakalayacaktır.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]