• 0

05 Kasım 2018, 14:09 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu'ndan sahte sosyal medya uyarısı..

Başkan Eroğlu'ndan sahte sosyal medya uyarısı..

'Son günlerde sosyal medya hesapları üzerinde şahsına yapılan paylaşımlar hakkında açıklamada bulunan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 'Asıl mesele tevazu sahibi olmak, gönüllere girmektir' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

“Meselemiz Gönüllere Girmektir"
 
Kullandığı facebook, twitter ve instagram hesaplarını paylaşarak açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, “Sevgili hemşehrilerim, kıymetli dostlarım; Şehrimi ve sizleri çok ama çok sevdiğimi bir kez daha buradan ifade ediyorum. Bu şehre hizmet etmek, sizlerin hizmetkârı olmak şereflerin en büyüğüdür” dedi.
 
İYİ NİYETTEN YOKSUN İNSANLAR KOL GEZİYOR

Yerel seçimlerin arifesinde olduğunu hatırlatarak açıklamalarını sürdüren Başkan Eroğlu, “Hassas bir süreçten geçiyoruz. Birçok iyi niyetten yoksun insanların kol gezdiğini de gözlemliyoruz. Son günlerde bunlara bir örnek olması kabilinden “Yerel Seçim Tokat” isimli bir sosyal medya hesabında şahsımı övücü, methiyeler ortaya koyucu paylaşımları gözlemlemiş bulunmaktayım. Asıl meselenin gönüllere girmek, tevazu sahibi olmak olduğunu ve bu tip cümleleri asla tasvip etmeyeceğimi yine en iyi bilen de sizlersiniz” ifadelerini kullandı.
 
 
Başkan Eroğlu açıklamalarını şöyle tamamladı:
 
BULANIK SUDA BALIK AVLAYAN AVCI

Tamamen şahsımı ve partimizi hedef alan bu sayfanın iyi niyetten uzak, “Bulanık suda balık avlayan avcı” misali kötü niyetli kişi yada kişiler tarafından ustaca tasarlanmış bir proje olduğunu özelikle sizlere ifade ediyor, itibar edilmemesini hassasiyetle rica ediyorum.
 
Şahsım bu ve benzer hesaplarla ilgili yasal her türlü hakkını kullanmak için gerekli müracaatları hemen derhal yapacaktır. İnşallah hep beraber Tokat’ımız, ülkemiz çok daha güzel olacak. Kalın sağlıcakla.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]