• 0

05 Kasım 2018, 14:19 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

TGF Genel Başkanı Karaca'dan Tokat'a teşekkür ziyareti

TGF Genel Başkanı Karaca'dan Tokat'a teşekkür ziyareti

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca beraberinde Başkan Vekili İbrahim Erdoğan ile birlikte Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer ve yönetimini makamında ziyaret ederek genel kurulda verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca beraberinde Genel Başkan Vekili İbrahim Erdoğan, Çorum Hitit Gazeteciler Cemiyet Başkanı Birkan Demirci ile birlikte Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer ve yönetim kurulu üyelerini Tokat Gazeteciler Cemiyetinde ziyaret ettiler.
 
Ziyarette açıklamalarda bulunan TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, “Her zaman kararlı ve dik duruşları ile tanıdığımız sevgili Başkanımız Cemal İncesoyluer ve cemiyet üyesi meslektaşlarımıza, samimi dostlukları ve anlamlı destekleri için yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.
 
‘Anadolu basınına devlet desteği şart’

Anadolu basının sorunlarının çok büyük olduğunun altını çizen Karaca, bu sorunların çözümü noktasında başta Cumhurbaşkanı olmak üzere hükümet ve ilgili kurumlar nezdinde girişimleri sürdüreceklerini vurguladı.
 
Anadolu basının içinde bulunduğu durumdan da bahseden Karaca, içinde bulunulan sorunların giderilmemesi halinde yaptıkları tespiti göre 3-5 ay içerisinde en az 150 gazete ve 20 civarında televizyon kanalının kapanabileceğinin altını çizdi. Karaca, devletin Anadolu basınına gerekli desteği vermesini beklediklerini de sözlerine ekledi.
 
Yapılan açıklamaların ardından TGF Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer, Genel Başkan Yılmaz Karaca ve Başkan Vekili İbrahim Erdoğan ile Çorum Hitit Gazeteciler Cemiyet Başkanı Birkan Demirci’ye günün anlam ve önemine binaen Tokat Ceviz Sandığı hediye etti.
 
 
Başkan Eroğlu’na ziyaret

Buradaki ziyaretin ardından TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Vekili İbrahim Erdoğan, Çorum Hitit Gazeteciler Cemiyet Başkanı Birkan Demirci, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer ve yönetim kurulu üyeleri Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Başkan Yardımcısı Mehmet Ersoy ile bir araya geldiler. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından günün anlam ve önemine binaen TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Başkan Eroğlu’na TGF özel plaketini takdim etti. Başkan Eroğlu da içerisinde Tokat AK Zambak reçellerinin bulunduğu hediye sandığını konuklarına takdim etti.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]