• 0

06 Kasım 2018, 09:52 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Başkan Bekler, 'Projelerimizin yüzde 95'ni tamamladık'

Başkan Bekler, 'Projelerimizin yüzde 95'ni tamamladık'

Tokat'ın Turhal ilçesi Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, 2014 yılından bu yana verilen hizmetleri düzenlediği lansman töreninde tanıttı. Başkan Bekler, 4 yılda 243 milyon TL bütçe ile projelerinin yüzde 95'ini tamamladıklarını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Belediye BaşkanI Yılmaz Bekler, 2014 yılından itibaren belediyenin hayata geçirdiği projeleri '4 Yılda Büyük Değişim' sloganıyla düzenlediği lansman töreninde tanıttı. 
 
Düzenlenen törene İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti ilçe teşkilat başkanları, mahalle muhtarları, STK temsilcileri katıldı. 
 
Turhal Belediye Yılmaz Bekler'in sunumunu bizzat gerçekleştirdiği tören slayt gösterisiyle başladı. Son 4 yıllık görev süresinde gerçekleştirilen projeleri içeren slaytla konuşmasına başlayan Başkan Bekler, ilçeyi tanıtan bir sunum yaptı.
 
 
'TURHAL'DA YAŞAYAN HERKESE PROJELER ÜRETTİK'
 
Turhal için büyük hayallerin peşinden koşmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Yılmaz Bekler, "Kaynağı akılcılık olan hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için, önümüzdeki tüm engelleri kaldırarak çağdaş, yenilikçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla ve 24 saat prensibi ile yeni rekorlara imza atmak için çalışıyoruz. 2104 yılında Turhal’da dolu dizgin bir hizmet yarışı başlattık. Ve şükürler olsun, hatırı sayılır bir mesafe aldık. Türkiye’nin şehircilik başarılarından birine imza attık. Tüm hedefimiz bir taraftan şehrimizin tüm kalkınma alanlarında gelişmesini sağlarken, diğer taraftan şehrimizi, yerel ekonomik ve sosyal kalkınma sağlayacak bir projeksiyon çerçevesinde örmektir. Altyapı yatırımları, kentsel dönüşüm, parklar, bahçeler, otoparklar, ulaşım projeleri gibi tüm projelerimizde Turhal'da yaşayan herkese projeler ürettik. Hangi konuda kimin için ne hizmet üretiyorsak sizlerin taleplerini ve uyarılarını dinleyerek yönlendirmeleri sonucu gerçekleştirdik" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]