• 0

06 Kasım 2018, 10:06 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat Barosu'ndan Fevzioğlu'na ziyaret

Tokat Barosu'ndan Fevzioğlu'na ziyaret

Tokat Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri seçimlerden sonra ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Baro Başkanı Av. Melih Yardımcı başkanlığındaki heyet Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Av. Metin Feyzioğlu ve Tokat Milletvekillerini ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Baro Başkanı Av. Melih Yardımcı, Başkan Yardımcısı Av. Ahmet Gül, Sayman Av. Mustafa Say, Yönetim Kurulu üyeleri Av. Murat Özkan ve Av. Çetin Çatak’tan oluşan Türkiye Barolar Birliğini ziyaret etti.
 
Ziyarette, TBB Genel Sekreteri Av. Sabiha TEKİN ve Başkan Başdanışmanı Av. Zafer KÖKEN' de hazır bulundular.
 
TOKAT MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET
 
Tokat Barosu yönetim kurulu daha sonra Tokat Milletvekilleri Yücel Bulut, Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt ve Kadim Durmaz’ı ziyaret ettiler.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]