• 0

06 Kasım 2018, 22:59 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova Kaymakamı göreve hızlı başladı

Artova Kaymakamı göreve hızlı başladı

Geçtiğimiz günlerde Artova Kaymakamlığına atanan Mustafa Karali, çiftçilerle buluştu, yol çalışmalarını denetledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Artova Kaymakamı Mustafa Karali, çiftçilerinin sorunlarını tespit için, çiftçileri tarlada ziyaret etti, şeker pancarı üreticilerinin sorunlarını dinledi ve diğer tarım ürenleri hakkında bilgiler aldı. Traktöre binerek çiftçilerin gönüllerinde yer eden Kaymakam Karali, Kaymakamlığın yürüttüğü diğer projeleri de yerinde inceledi.
 
Artova Kaymakamı Mustafa Karali, Yağcımusa Köy yolu yenileme ve stabilize çalışmalarını da yerinde inceledi ve ardından İlçe Özel İdare Müdürlüğünü ve İlçe Özel İdare Bakımevini ziyaret etti.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]