• 0

08 Kasım 2018, 19:19 - Anasayfa // Yeşilyurt Haberi yazdır

Talip Şahin, Yeşilyurt'a talip

Talip Şahin, Yeşilyurt'a talip

Yeşilyurt Belediyesi Makine İkmal Müdürü Talip Şahin, Tokat Yeşilyurt Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ümit Mutlu Özügenç’e aday adaylığı başvuru dilekçesini teslim eden Talip Şahin, “2019 yerel seçimleri için AK Parti aday adaylık başvurumuzu yaptık” dedi. Şahin açıklamasında şunları söyledi:
 
“HİZMET İÇİN BURADAYIM”
 
Doğduğum, büyüdüğüm, yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, suyunu içtiğim, değişik alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu, huzuru gördüğüm, cennet Yeşilyurt’umuza hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde, bir neferi olmaktan onur duyduğum AK Parti’den Belediye Başkanlığına Aday Adaylığımı şu an itibariyle açıklamaktan gurur duyuyorum. Başkan adaylığımızın uygun görülmesi ile birlikte canla başla çalışacağım.
 
 
“BİRLİKTE ÇALIŞALIM”
 
Bu Memleket bizim! Gelin, bu güzel ilçeyi, herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir şehir haline getirmek için el ele çalışalım, fikirler üretelim, hayata geçirelim. Gelişen dünyanın tüm avantaj ve imkânlarını, Yeşilyurt’umuza kazandırarak geleceğimizi şekillendirelim. İlçemizi sadece yaşayanların değil, misafirlerinin de mutlu olduğu, bu mutluluğun yüzlere aksettiği bir şehir yapalım.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Yeşilyurt Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]