• 0

14 Kasım 2018, 13:08 - Anasayfa // Sulusaray Haberi yazdır

Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol, tekrar aday

Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol, tekrar aday

Yaptığı çalışmaları değerlendiren Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol, tekrar görev verilmesi halinde çalışmalarına hassasiyetle devam edeceğini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sulusaray Belediye Başkanı Halil Demirkol, yaptığı yazılı açıklamada, “Şehrimi ve sizleri çok ama çok sevdiğimi bir kez daha buradan ifade ediyorum. Bu şehre hizmet etmek, sizlerin hizmetkârı olmak şereflerin en büyüğüdür” dedi.

“İLÇEMİZİN İHTİYACI OLAN YATIRIMLARI TESPİT ETTİK”

Sulusaray Belediye Başkanlığı görevini profesyonelce yaptığını anlatan Başkan Halil Demirkol, “2019 yerel seçimlerine giderken beşinci yılında olduğumuz Sulusaray Belediye Başkanlığı görevi süresince teknik bilgi, birikim ve donanımla proje üreterek ve takip ederek, İlçemizin menfaatlerini gözeterek, gece gündüz demeden çalıştık. İlçemizde ihtiyaç duyulan yatırımları tespit edip ilgili makamlardan talep edip takibini yaparak hizmet aldık” diye konuştu.
 

“ALTYAPIYI YENİLEDİK”

Alt ve üst yapı çalışmaları hakkında da bilgiler aktaran Halil Demirkol, “Alt yapı kanalizasyon, içme suyu depoları ve içme suyu şebekelerinin yenilenmesi, içme suyu kaynak çalışmalarını yaptık. İlçemizin yüzde 90’ına yakınının asfalt ve kilitli parke yol düzenlemesi yapılması bizim için önemliydi ve bunları başardık. Sulusaray İlçemizin eski belediye hizmet binası ikmal inşaatı, belediye hizmet binası bakım ve onarımı, yeni itfaiye binası yapımı, ilçemiz tüm çöp konteynırlarının yenilenmesi, yeni itfaiye ve çöp toplama araçları kazandırılması ve sosyal projeler yaptığımız çalışmalar arasındadır” şeklinde konuştu.
 
“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ HAYATA GEÇİRDİK”

Halkla aralarında gönül bağı kurulduğunu, bunun da yeni dönemde ifade edilen gönül belediyeciliği kavramını hayata geçirdiklerini belirten Sulurasay Belediye Başkanı Halil Demirkol, “Milletvekillerimiz, İl Başkanlığımız, İlçe Başkanlığımız, il Genel ve belediye meclis üyelerimiz, köy ve mahalle muhtarlarımız ve siz değerli halkımızın büyük destekleriyle çalışmalarımızı yürüttük. Dere Islahı, Kemer Köprüler, Lise Binası, Kapalı Spor Salonu, Sentetik Çim Saha, ilçemiz girişinden kaplıcalılarımız arası sıcak asfalt, İstinat duvarı ve Kaldırım yapımı işleri tamamlandı. Yeni Entegre Devlet Hastanesi projesi, Alpu Barajı Sulama Kanalları, Sulusaray (Dereköy) Barajı projesi, Sebastapolis Antik Kenti Kazı Çalışmaları, Kaplıcalarımızın Belediye Mücavir Alanına alınması, Dutluca Göleti Sulama Kanalları Kapalı Sisteme Alınması, Malumseyid Mahallemiz 8 Derslikli Okul İnşaatı ilçemize kazandırılan hizmetler arasında yer aldı” dedi.
 
Halil Demirkol açıklamalarını şöyle tamamladı: “Malumseyid Mahallemizin kapanan belediyesini Mahalle olması ile birlikte açarak belediyemiz bünyesinde ve İŞKUR bünyesinde 23 kardeşimize iş imkânı sağlandı. Malumseyid Mahallemizin çöplerinin toplanması, Kilitli Parke Döşenmesi çevre temizliği, kanalizasyon ve İçme suyu şebekeleri gibi her türlü hizmeti belediyede istihdam ettiğimiz Malumseyidli kardeşlerimiz tarafından yapıldı. Kuran Kursu binası yapımı, itfaiye, kamyon Çöp aracı gibi araçlarımızı mahallemize tahsis ederek belediye imkânlarına yeniden kavuşturarak Malumseyidli kardeşlerimizle gönül birliği yaparak birçok hizmet yapmanın gururunu yaşadık. Siz değerli Halkımızla güzel günler yaşadık. Gönül Birliğimiz oluştu. İnsanımız rahatlığı huzuru yaşadı ve yaşattı. Sen ben değil, biz, ilçemiz, hepimiz zihniyeti gelişti.

“SULUSARAY BELEDİYESİ BAŞARIYI YAKALADI”

Belediyemiz kurumsal hizmet noktasında başarı sağladı. Bu sürece katkı yapan tüm çalışanlarımıza ve Siz değerli ilçe halkımıza teşekkür ediyor, Cenab-ı Allahtan her şeyi Gönüllerinize göre vermesini diliyorum. Tüm başkan aday adaylarımıza, İl Genel Meclis üyesi Aday Adaylarımıza, muhtar adaylarımıza velhasıl tüm siyasete gönül verenlere bu yolda yarışa katılanlara başarılar diliyorum. Sürecin hayırlara vesile olmasını, Rabbimin hakkımızda hayırlısını vermesini niyaz ederim. Bize tekrar görev verilirse İlçemizin hizmetinde ve AK partimizin emrinde olmaya devam edeceğiz.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sulusaray Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]