• 0

19 Kasım 2018, 14:20 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat Belediyesi'nden enflasyonla mücadeleye destek

Tokat Belediyesi'nden enflasyonla mücadeleye destek

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, enflasyonla mücadele kapsamında 2019 yılında su ve kira gelirlerinde artış yapılmayacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi Kasım ayı belediye meclis toplantısı 3'üncü oturumu gündem maddeleri arasında yer alan kira ve su gelirleri konusunda 2019 yılında da artış yapılmayacağına dair oy birliği ile karar alındı.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ''Tokat Belediyesinin yıllık gelirlerinin yaklaşık yüzde 15'ini kapsayan su ve kira gelirlerine 2019 yılı içerisinde de zam yapılmayacağına dair belediye meclisimizde karar aldık. Üretken belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi yaparken vatandaşlarımıza verilen hizmetlere zam yaparak değil, tasarruf yaparak yatırım bütçemizi artırma gayretinde olacağız. Enflasyonla mücadele kapsamında 2019 yılı için sıfır artış yaptık. Kolayı değil, zoru tercih ettik. Bizim asıl amacımız kar etmek değil, vatandaşa hizmet etmektir. Halkımız bizi, biz işimizi takip etmeye devam ediyoruz. Bu kararda emeği geçen tüm belediye meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]