• 0

01 Aralık 2018, 22:20 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Milletvekili Arslan, Tokat'ı adım adım gezdi

Milletvekili Arslan, Tokat'ı adım adım gezdi

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Tokat'ta esnafları tek tek gezerek 'Hayırlı işler' dileğinde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Aslan, tüm esnaf ve sanatkârların işlerinin iyi olmasını istediklerini belirterek, “Mevlam herkese hayırlı işler, bereketli kazançlar versin. AK Parti olarak esnaf ve sanatkârımızın sıkıntılarının çözümüne yönelik tedbirler alıyoruz. ÖTV ve KDV indirimleri bu sorunların çözümüne yönelik atılan adımlardan birkaçıdır. Sıkıntıların kısa sürede atlatılacağına inanıyorum” dedi.
 

Milletvekili Arslan’ın ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaf ve sanatkârlar, “Sayın vekilimizin sorunlarımızı dinlemesi, hal hatır sorması ve sorunların çözümler üreteceklerinin sözünü vermesi bizleri mutlu etmiştir. Aslında sokağın nabzı çok önemlidir. Yaşadığımız sıkıntılar var, bunlar ancak birinci elde duyularak doğru anlaşılabilir” dediler.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]