• 0

01 Aralık 2018, 23:02 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Genç çiftçiler eğitimden geçti

Genç çiftçiler eğitimden geçti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tokat İl Müdürlüğünde Genç Çiftçilere yönelik Hayvan Hastalıkları, Bakım ve Besleme konularında Eğitim Toplantısı düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının uyguladığı Genç Çiftçi Projesi kapsamında büyükbaş ve küçükbaş hayvan almaya hak kazanan çiftçilere Tokat İl Müdürlüğü Eğitim ve Toplantı Salonunda ''Hayvan Hastalıkları, Bakım ve Besleme"  konularında eğitim verildi.
 
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tokat İl Müdür Yardımcısı Halil İbrahim SEVER açılış konuşmasında; Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliğinin önemli bir konu olduğunu, Genç Çiftçi Projesinin sürdürülebilir olması için yetiştiricilerimize de önemli görevler düştüğünü, üretici ve yetiştiricilerimize yönelik böyle bilgilendirme ve eğitim toplantılarının devam edeceğini ifade ederek; çiftçilerimize proje kapsamında teslim aldıkları hayvanların hayırlı olması temennisinde bulundu.
 
 
Ayrıca Veteriner Hekim Hakan ALTINCI özellikle ihbarı mecburi ve zoonoz olan hayvan hastalıkları başta olmak üzere, bakım ve beslemede dikkat edilmesi gereken hususlar konularında  bilgilendirme yaptı.

Yapılan eğitime yaklaşık 25 katılımcı iştirak etti.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]