• 0

03 Aralık 2018, 21:23 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Fatih Dönmezoğlu, Belediye Meclis Üyesi aday adayı

Fatih Dönmezoğlu, Belediye Meclis Üyesi aday adayı

Fatih Dönmezoğlu, AK Partiden Niksar Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için başvurusunu, AK Parti Niksar İlçe Başkanlığına yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Fatih Dönmezoğlu’nun başvurusunu kabul eden İlçe Başkanımız Kemal Yılmaz, “hayırlı olsun” temennisinde bulundu ve Niksar’a ve Türkiye’ye hizmet etmenin önemine vurgu yaptı.

Fatih Dönmezoğlu ise başvuru esnasında yaptığı konuşmada, “Niksar Belediye Meclisinde görev almak, Partimiz ile Belediyemiz, Belediyemiz ile halkımız ve esnafımız arasında köprü olmak istiyorum. Uygun görülmesi halinde Belediye ve İlçe Başkanlarımla, İlçe Yönetimimizle, bir ve beraber olarak Niksar ortak paydasında hizmetlere katkı sunmak üzere aday adaylığımı takdirlerinize sunuyorum” dedi.
 
Niksar’ın son yıllardaki kalkınma hamlelerine işaret eden Fatih Dönmezoğlu, “Şimdi bu kalkınma hamlesine bilgi, tecrübe ve gayretle katkı yapmak istiyorum” şeklinde konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]