• 0

03 Aralık 2018, 22:51 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Salih Yıldırım, tekrar aday

Salih Yıldırım, tekrar aday

Tokat İl Genel Meclis Başkanı Salih Yıldırım, AK Parti Tokat İl Genel Meclis Üyeliği için tekrar aday adayı oldu. Salih Yıldırım, müracaat dilekçesini Merkez İlçe Başkanlığına sundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İl genel meclisi üyelerinin devletin vatandaşa açılan kapısı olduğunu ifade ede Salih Yıldırım, görev yaptıkları süre boyunca vatandaşlarla sürekli iç içe olduklarını söyledi.
 
Tokat İl Genel Meclisi olarak önemli başarılara imza attıklarını anlatan Salih Yıldırım, “Tecrübe sahibi olduk, eksikliklerimizi gördük. Bu dönem daha güzel hizmetleri nasıl yaparız, bunun hesabını yapacağız. Hizmet verdiğimiz süre boyunca bizlere destek olan herkese teşekkürü bir borç bilirim” dedi.
 
 
Tokat’ın hizmet açısından önemli bir ivme kazandığını, kaynakların en verimli şekilde kullanıldığını belirten Yıldırım, “Hizmet yolunda bir kez daha yola çıktık. Allah utandırmasın” diyerek sözlerini tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]