• 0

04 Aralık 2018, 15:44 - Anasayfa // Reşadiye Haberi yazdır

Reşadiye çamurdan kurtuluyor

Reşadiye çamurdan kurtuluyor

Alt yapı çalışmaları sebebiyle köstebek yuvasına dönen Reşadiye caddeleri tekrar asfalta kavuşuyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Altyapı, kaldırım, drenaj ve temel malzeme serim çalışmalarının bittiği Atatürk Caddesi, Şehit Erkan Yiğit Caddesi, GOP Caddesi ve Sultan Reşad Caddesi’nde sıcak asfalt döküm işlemine Hükümet Meydanı’nda yapılan törenle başlandı.
 
REŞADİYE ASFATLA BULUŞTU
 
Tokat, Reşadiye Belediyesi tarafından başlatılan doğalgaz hattı için kazılan Cadde ve Sokaklardaki Temel malzeme seriminden sonra asfalt dökülmeye başlandı.
 
Yaklaşık iki yıldır süren doğalgaz çalışmalarının yanında yer altı elektrik ve su hatları da yenilenen Reşadiye’de Plent Mix Temel malzemesi serimi geçen hafta yapılmıştı. Bu sabah itibari ile Asfalt kaplama çalışmasına başlandı. Asfalt kaplaması çalışmasını Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç yakından takip etti.
 
 
SABIR EKONOMİK KATKI OLARAK DÖNDÜ
 
Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç, “Vatandaşlarımızın sabırla beklemesi sebebiyle Reşadiye büyük bir ekonomik külfetten kurtulmuştur. Hemşerilerimize anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Reşadiye kazandı, Reşadiyeliler kazandı” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Reşadiye Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]