• 0

05 Aralık 2018, 22:46 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Tokat'ta güreşçi belediye meclis üyesi aday adayı

Tokat'ta güreşçi belediye meclis üyesi aday adayı

Tokat'ta ilk kez bir başpehlivan belediye meclis üyeliği için aday adayı oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat yetiştirdiği baş pehlivanlardan aynı zamanda Tokat Güreşçiler Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Kalaycı, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Tokat Belediyesi Meclis üyeliği için başvurusunu AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk’e verdi.
 
 
ATA SPORUNA SONUNA KADAR DESTEK
 
Hüseyin Kalaycı, başvurusunun kabul edilmesi, aday gösterilmesi ve seçilmesi halinde güreşin yaygınlaşmasına ilişkin çalışmalar yapacağını belirterek, “Tokat pehlivanlar yetiştiren, Türkiye, Dünya ve Olimpiyat şampiyonları çıkaran bir bölge. Bu özelliğimizin korunması, artırması için yapılacak projelerin içerisinde yer alacağım. Ata sporumuzu hak ettiği konuma getireceğiz” iadelerini kullandı.
 
AZİMLE VE DİSİPLİNLE GELEN BAŞARI
 
Yerel yönetimlere vereceği desteğin sadece sporla sınırlı kalmayacağını da ifade eden Kalaycı, “Sporda başarı azimle ve bir disiplinle gelir. Disiplinli ve azimli çalışmamızı her alana yayacağız. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.
 
 
GÜREŞ ANTRENÖRÜ
 
Kalaycı özgeçmişi ile ilgili olarak da şunları söyledi. “İlköğretimimi Tokat Gazi Osmanpaşa ilköğretim ilkokulunda, liseyi Tokat endüstri meslek lisesinde tamamladım. Üniversiteyi ise Tokat Gaziosmanpaşa üniversitesi BESYO bölümünde 2012 yılında bitirdim. Güreş antrenörü olarak hayatıma devam etmekteyim. 32 yaşında evli bir çocuk babasıyım.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]