• 0

15 Aralık 2018, 01:08 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı istifa etti

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı istifa etti

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Nermin İspirli Kurddan görevinden istifa etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İstifasında ”Tam bir yıl önce bugün büyük milletime ve memleketime hizmet edebilme fırsatı bulmak için İYİ Parti Tokat Merkez ilçe başkanlığı görevini üstlendim ve bu görevi bugüne kadar gurur içerisinde bir vazife bilinciyle ifa etmeye çalıştım.
 
Bu görevi bana layık gören başta Genel Başkanım Sayın Meral Akşener’e , Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcım Sayın Koray AYDIN ‘a ve Tokat Kurucu İl Başkanım Sayın Afşin Ünverdi’ye şükranlarımı ifade ediyorum.
 
Yaklaşan yerel seçimlerde mevcut il yönetimimize teşkilatlanma serbestisi tanıyabilmek ve daha yeni daha gayretli arkadaşlarımıza fırsat tanımak ve mevcut İl Başkanlığımızın bu konuda talebini karşılamak adına yürütmekte olduğum İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı görevime son vermiş bulunuyorum.
 
Bu süreçten sonra da iyiler ve cesurlar hareketinin bir neferi olarak partim için her zaman çalışacağım." dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]