• 0

16 Aralık 2018, 00:50 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Ozan Balcı huzurevinde

Vali Ozan Balcı huzurevinde

Vali Dr. Ozan Balcı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak ile birlikte Huzurevini 'de akşam yemeği yedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
80 yaşlıya hizmet verilen Huzurevinde kalan yaşlılar ile yakından ilgilenen ve sohbet eden Vali Ozan Balcı, ihtiyaçları olup olmadığını sorarak Huzurevi sakinlerinin taleplerini ve isteklerini dinledi. Akşam yemeğini burada yaşlılar ile yiyen Vali Ozan Balcı, huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler takdim etti.
 
Huzurevinden ayrılırken Huzurevini ve verilen hizmetleri beğendiğini ifade eden Vali Ozan Balcı, duyduğu memnuniyeti ifade ederek Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve Huzurevi çalışanlarına teşekkür etti.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]