• 0

06 Ocak 2019, 22:28 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Tokat'ta gönüller yaptık'

Başkan Eroğlu, 'Tokat'ta gönüller yaptık'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezleri, Mahalle Konakları, Gençlik Merkezi, Yeşilırmak Bilgi Evi, Spor Kompleksleri ve Trafik Eğitim Parkı'nda görev yapan hocalar ve çalışan personellerle Belediye Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat halkına en iyi hizmeti sunmak şiarı ile gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı  Eyüp Eroğlu, temel belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal ve kültürel çalışmalarla Tokat’ta gönüller kazandıklarını söyledi.
 
 
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı birim çalışanlarına yönelik hitap eden Başkan Eroğlu, ''Asfalt yaptık, yol yaptık, parke yaptık, park yaptık ama Hanımelleri, Mahalle Konakları ile en önemli olanı, Tokat insanımızın gönlünü yaptık. Göreve geldiğimiz günden itibaren Kültür ve Sosyal İşler anlamında birçok projeyi yapmayı kendimize hedef koymuştuk. Önce hanımlarımız dedik ve Hanımelleri ile başlattığımız bu süreç önce Behzat’ta ardından Karşıyaka’da en son da şehrimizin merkezindeki Gülbaharhatun’da olmak üzere üç ayrı tesisle bugün adeta okul haline gelen, hanımların gözbebeği olan ve birçok hususta; sosyalleşme, el becerileri kazanma, dostluklar kurma hatta bir takım ekonomik artılar katma noktasında Hanımeli Merkezlerimiz Tokat'ta gerçekten de marka haline geldi. Bu başarı sizlerin başarısıdır. Emeğinizi her daim hissediyor, özverinizi görüyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Gençlerimiz için açmış olduğumuz Gençlik Merkezimizde 112 açılan kursta 4110 öğrencimiz, Spor kompleksimizde ise 41 kursta 796 öğrencimiz eğitim almışlar. Bizler de böyle mutluluğu insanlarımıza vermenin gururunu yaşadık. Bu başarı hepimizindir,  hepinizin ellerine, yüreklerine sağlık'' dedi.
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]