• 0

09 Ocak 2019, 11:32 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Akarslan'dan kamu çalışanlarına teşekkür

Akarslan'dan kamu çalışanlarına teşekkür

Kamu Çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonuna (HAKSEN) bağlı TOÇ Hak-Sen Genel Başkanı Necmettin Akarslan, Çatalca İlçe Nüfus Müdürü Sayın Cemil Kaya'ya teşekkür belgesi verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TOÇ Hak-Sen Genel Başkanı Necmettin Akarslan konuşmasında, “Catalca Ilçe Nüfus Müdürlüğü, başta çok değerli Müdürüm Cemil KAYA ve çalışanları Sürücü Belgesi ve Kimlik Kartı işlemlerinde Milletimize hizmetlerin süratli ve en iyi şekilde sunulmasında göstermiş oldukları çaba ve gayretlerinden dolayı Kamu Çalışanları Hak Sendikalari Konfederasyonu olarak kendilerine teşekker ederek, belgemizi kendilerine takdim ettik” dedi.

“Hak-Sen olarak kurumlarda devletimize milletimize hizmet eden kişileri takdir etmek bizim görevimizdir” dediği konuşmasında, “ Emek hırsızlarının devlete millete ihanet edenlerinde pesinde, enselerinde olduğumuzu unutmasınlar” dedi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]