• 0

09 Ocak 2019, 12:41 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Pazar ve Üzümören'de MHP coşkusu

Pazar ve Üzümören'de MHP coşkusu

MHP Pazar ve Üzümören Belediye Başkanlığı seçimleri için başlangıç startını tarihi bir mekan olan Mahperi Hatun Kervansarayında başlattı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP’nin yerel yönetimler anlayışının ve hizmetlerinin herkes tarafından iyi bilindiğini belirterek, “Zafer inananlarındır, hem Pazar ilçemizi hem de Üzümören Beldemizin belediye başkanlıklarını kazanacağız. Bu ışığı hemşerilerimin bizi gördüğünde gözlerindeki gülümsemeden anlıyorum. Bize verilen her bir emanet bu güzel insanların hakkıdır. Onların haklarını zayi etmeden çalışacağız” dedi.
 
Pazar İlçesindeki muhtarlarla Mahperi Hatun Kervansarayında tertip edilen yemekli toplantıda bir araya geldiklerini ifade eden Yücel Bulut, “Üretime önem veriyoruz. Böylece göçünün önüne geçeceğiz. Pazar hem tarım hem de turizm potansiyeli ile bizleri bekliyor. Pazar Belediye Başkan Adayımız Oğuz Keleş'in Pazar'a katacakları biliyoruz. Projeleri hazır. Daha önceki yaptığı çalışmalar, yapacağı bu çalışmaların teminatıdır” ifadelerini kullandı.
 
 
OĞUZ KELEŞ, PAZARLILARIN YÜZÜ GÜLECEK
 
MHP Pazar Belediye Başkan adayı Oğuz Keleş, gönüllere girmeye geldiklerini, önemli projelerinin bulunduğunu belirterek, “Çıktığımız bu yolda sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sadece bir başkan olmak için değil, sorunları çözen, projeler üreten bir başkan olmak için geliyoruz. Laf üretmek herkesin kârıdır, biz hizmet üreteceğiz. Pazarlıların yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.
 
ÜZÜMÖREN’DE HALKLA BİR ARAYA GELDİ
 
MHP Üzümören Belediye Başkan Adayı Ali Çağlar’ın seçim kampanyasını başlatan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bizi coşkuyla karşıladınız. Pazar MHP’yi bekliyor, Üzümören MHP’yi bekliyor. Biz de üzerimize düşen görevleri eksiksiz olarak yapacağız.”
 
ALİ ÇAĞLAR’DAN AÇIKLAMA
 
Üzümören Belediye Başkan Adayı Ali Çağlar da yaptığı açıklamada, “Sevgili Üzümörenli hemşerilerim ve kardeşlerim programımıza katılan ve mazereti dolayısıyla katılamayan bizleri yalnız bırakmayan, telefonla ve sosyal medya aracılığıyla bizleri destekleyen tüm gönül dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi ve minnettarlıklarımı iletiyorum. Ayrıca Sayın Milletvekilimiz Yücel Bulut, bu coşkulu karşılamadan ziyadesiyle memnun olduğunu ve selamlarını iletmemi istedi. Hepinizden Allah razı olsun, iyi ki varsınız, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, sizleri sevgiyle saygıyla muhabbetle selamlıyor. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]