• 0

09 Ocak 2019, 13:14 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

NİDOST Niksar adına Sarıkamış'taydı

NİDOST Niksar adına Sarıkamış'taydı

Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) yöneticileri Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan'ı makamında ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sarıkamış Harekatı’nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde Kars Sarıkamış'a giderek Niksar’ı temsil eden Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) yöneticileri Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ı makamında ziyaret ederek etkinlikler hakkında bilgi paylaştılar.


Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) Başkanı İlker Melikoğlu, yaptıkları tüm etkinliklere her zaman desteklerini sunun Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’a teşekkür etti.

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği’nin Niksar’ın tanıtımında büyük rol oynadığını belirterek, “Niksar Doğa Sporları ve Turizm Derneği (NİDOST) Başkanı İlker Melikoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erol Özmet'e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kendileri Sarıkamış Harekatı’nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde Kars Sarıkamış'a giderek ilçemizi temsil ettiler. Derneğimizi bu vesileyle tekrardan kutluyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]