• 0

09 Ocak 2019, 20:17 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova'da minikler tiyatro ile tanıştı

Artova'da minikler tiyatro ile tanıştı

Artova'da okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine yönelik olarak tiyatro gösterimi yapıldı. Çocuklar gösteriyi ilgi ile izledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Artova Kaymakamlığı tarafından ilçe merkezinde bulunan okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimizin tiyatroyla tanışmaları ve tanımaları amacıyla tiyatro etkinliği düzenlendi.
 
Yeşilçam tiyatrocuları İhsan Gedik, Fuat Dilek ve Mustafa Bıdıl tarafından sunulan Gazipaşa İlkokulu Çok Amaçlı Salonunda 'Renkli Dünyalar Müzikli Danslı Çocuk Oyunu' adında tiyatro gösterisi büyük ilgi gördü.
 
Tiyatro içeriğinde çocukların beslenme alışkanlıkları ve dengesiz beslenme sonucunda oluşan hastalıklarla ilgili mesajlar verildi. İlçede düzenlenen tiyatro gösterisini toplamda 485 öğrenci izledi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]