• 0

09 Ocak 2019, 20:27 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Duran Yadigar, gazeticelerin gününü kutladı

Duran Yadigar, gazeticelerin gününü kutladı

MHP Niksar Belediye Başkan Adayı Duran Yadigar, 'Basın, çalışanlarının fedakârca çalışmaları ile gerçekleşmektedir. Bu gün de çalışan gazetecilerin gününü tebrik ediyorum' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çalışan gazeteciler günü sebebiyle yayımladığı mesajda gazetecilerin günü kutlayan MHP Niksar Belediye Başkan Adayı, “Hiç şüphesiz camianın pek çok sorunları vardır. Bu sorunların bugünde, tekrar tekrar görüşülüp, konuşulup çözümü istikametinde çalışmalar yapılması çok önemlidir. Türkiye'nin konuşan dili olan iletişim araçları internet, gazete ve televizyonlar, aynı zamanda ülkemizin tüm dünyaya karşı vizyonunu göstermektedir” ifadelerini kullandı.
 
Gazetecilerin ne kadar mesuliyetli bir görev ifa ettiğinin görüleceğini kaydeden Duran Yadigar, “Bu çerçevede tüm meslek mensuplarının çalışma şartlarının her geçen gün iyileşmesini diliyor ve çalışan gazeteciler gününü tebrik ediyorum” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]