• 0

09 Ocak 2019, 20:29 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Metin Polat, Ak Parti grup toplantısında

Metin Polat, Ak Parti grup toplantısında

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, AK Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile AK Partinin 2019 yılı ilk grup toplantısına katıldılar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Metin Polat, grup toplantısı ile ilgili olarak  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdeli haberlerini paylaştı.
 
ÇİFTÇİYE BÜYÜK DESTEK“
 
Çiftçilerimize Ocak ayında buğday, mısır ve çeltik fark ödemesi 550 Milyon TL, buzağı desteği 525 Milyon TL, çiğ süt desteği 340 Milyon TL ödeme yapılacak.
 
Sigorta prim teşviki uygulaması kapsamında 500 ve üzerinde sigortalı çalıştıran işyerlerine uygulanan prim desteği 3 puandan 5 puana çıkarılacak.
 
KREDİ KARTINA KOLAYLIK
 
Kredi kartı borçlarını ödeme güçlüğü yaşayanlara borçların tek çatı altında toplanması ve ödeme kolaylığı sağlanması için Ziraat Bankası tarafından uygun faizli kredi verilecek.
 
Düzenli sosyal yardım alanların aylık elektrik tüketiminin 150 KW’lık kısmı devlet tarafından karşılanacak.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]