• 0

10 Ocak 2019, 15:39 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

İş makinesi operatörlüğü kursları

İş makinesi operatörlüğü kursları

Halk Eğitim Merkezi tarafından, kentte iş makinesi operatörlüğü sektöründe ihtiyaç duyulan kalifiyeli eleman ihtiyacını gidermek kurs açıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi tarafından İş Makinesi Operatör Kursu açıldı.
 
Ekskavatör, grayder, forklift, transmikser, beko-loder ve dozer kullanımına yönelik olan kur Tokat Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat okulundan yapılacak. Devam eden kurslarda kursiyerler hava koşullarına aldırış etmeden uygulamalı eğitim de alıyorlar.

YURTİÇİNDE VE YURT DIŞINDA İŞ İMKÂNI

Daha önce diğer illerde düzenlenen kurslarda belge alan kursiyerler yurt içinde ve yurt dışında iş imkanı buluyorlar. Katılımın yoğun olacağının düşünüldüğündü erken kayıt yaptıranların avantajlı olacağı belirtildi.

Bilgi ve kayıt için 0356 214 17 94 no'lu telefondan talep toplanacaktır. İlgililere duyurulur.
 
 
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]