• 0

11 Ocak 2019, 17:50 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat vekilleri Ağbal'ı ziyaret etti

Tokat vekilleri Ağbal'ı ziyaret etti

AK Parti Tokat Milletvekilleri Özlem Zengin, Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Sayın Naci Ağbal'ı ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan konuyla ilgili olarak,  “İlimiz Yeni Sanayi Sitesi ve yapılacak yatırımların 2019 planlamasıyla ilgili istişarelerde bulunduk. Kendilerine ilimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da açıklamasında, “Tokatımıza yapılacak olan yatırımların ve yeni sanayi Sitesi’nin 2019 yılı programına alınması hususunda istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]