• 0

21 Ocak 2019, 23:21 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Hemşehrilerimizin işlerini kolaylaştırmak için çalışacağız'

'Hemşehrilerimizin işlerini kolaylaştırmak için çalışacağız'

Vali Dr. Ozan Balcı, kurum müdürleri ile bir araya gelerek, 'Birlik ve beraberlik içerisinde Tokatımızın ve Tokatlı hemşehrilerimizin işini kolaylaştırmak için çalışacağız' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda kurum müdürleri ile yaptığı toplantıda çalışma prensipleri ve yönetim anlayışı ile ilgili bilgiler veren Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ta yaşayan 600 bin kişinin hayatını kolaylaştırmak için kurum müdürleri ile birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışmak isteğini söyledi. Tokat’ın kadim bir şehir olduğunu vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatlılar’ın da kıymetli insanlar olduğunu belirterek “İnsanların işini, yaşamını kolaylaştıracak şekilde çalışmak bizim görevimiz.” dedi.
 
Kamu hizmetlerinin hızlı, etkin ve sonuç odaklı yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “İşlerimizi, kurallı, disiplinli ve zamanında yapalım. Kamu hizmetlerinin amacı vatandaşların işlerini kolaylaştırmak ve  değer üretmek. Değer üretmeyi önemserim.” diye konuştu.
 
 
İşlerin aşkla, şevkle, sevgiyle, adaletle, merhametle yapılması gerektiğinin altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, “Yılmadan, yorulmadan, yılgınlık göstermeden, azimle çalışacağız.” dedi.
 
Konuşmasında kurum müdürlerine, memlekete ve millete faydalı işler yapma tavsilerinde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, “Allah size güzel iş yapma imkanı vermiş. Bu size en büyük ödül. Başka ödül beklemek bunu küçümsemektir.” şeklinde konuştu.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]