• 0

25 Ocak 2019, 16:42 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Tokat TSO'dan e-ihale eğitimi

Tokat TSO'dan e-ihale eğitimi

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine e-ihale eğitimi veriyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kamu İhale Kurum ile birlikte düzenlenecek olan e-ihale eğitim semineri 6 Şubat 2019 günü Tokat TSO Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük İcraat Programı”nda yer alan ‘e-ihale yaygınlaştırılarak ihale süreçlerinde bürokrasinin azaltılması, iş ve işlem maliyetlerinin düşürülmesi, zaman ve kaynak tasarrufunun yapılması’ eylemi kapsamında Kamu İhale Kurumu tarafından Türkiye genelinde “e-ihale” eğitimleri düzenlenmeye başlanmıştı. Bu çerçevede Tokat TSO üyelerine de Kamu ihale Kurumu uzmanları tarafından eğitim verilecek.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]