• 0

29 Ocak 2019, 17:17 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, esnaflarla buluştu

Başkan Eroğlu, esnaflarla buluştu

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Çekenli İş Merkezi esnafları ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu esnaf ziyaretleri kapsamında Çekenli İş Merkezi'ne gitti.
 
Esnaflar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Eroğlu, ''Derdiniz derdimizdir. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Ortada bir başarı vardır, ancak bu başarının mimarı hep birlikte Tokatlıdır, sizlersiniz. Yaptığımız işlerin tamamı, istişarelerimizin ürünüdür. Dolayısıyla, siz istediniz, biz yaptık. Destek sizden, hizmet bizden. Sözümüz söz, yönümüz sizsiniz. Biz verdiğimiz sözleri yerine getirmenin huzuru ile karşınızdayız. Ne söz verdiysek yaptık. Yaptıklarımız, icraatlarımız tüm Tokat halkının önünde duruyor. Sözlerini icraata dönüştüren bir Belediye Başkanı halkından ne ister. Destek sizden icraat bizden. Sizlerin destekleriniz, dualarınız ve yardımlarınızla şehrimize daha daha nice yeni hizmetleri yapmak için yollara revan olmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken en çok önemsediğimiz siz değerli insanlarımızla, kıymetli hemşehrilerimizle her daim omuz omuza olacağız. İnşallah bu şehirde hep birlikte çok daha güzel günlere yürüyeceğiz” dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.096 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]